Hakkımızda

Daha İyi Mekanlar İçin

1990 Yılında Kurulan Firmamız, 1994 Yılına kadar beyaz eşya toptancılığı yapmıştır. 1994 Nisan ayında Hancılar Pazarlama Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. adı altında aile şirketini kurmuştur.

Mobilya aksesuarları, çocuk gereçleri ve küçük ev aletleri sektöründe başlayan faaliyetlerimiz, daha sonra genç odası, mutfak ve banyo dolapları gibi modüler mobilya sektöründe trendini yükseltmiştir.

Kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Hancılar Pazarlama, müşterilerine kaliteli sağlam ürünler sunmanın yanında alanındaki trendleri takip ederek, satış sonrası hizmet noktasında en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli dosluklar kurmayı görev edinmiştir.

Rekabetçi fiyatlar, satış öncesi vve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile tüm müşterilerinin beğenisini ve taktirini günden güne artırarak hak ettiği konuma ulaşmıştır. Kurulduğu günden günümüze kadar aynı ticari ahlak ve dürüstlüğüyle sektöründe ön saflarda yerini almıştır. Güvenilir satış ve uzman lojistik kadrosu, kolay ulaşılır iletişimi ile müşterilerimize en iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz.

İlk günkü heyecan ve azimle, sektörümüzde piyasaya yön veren adımları ve ilkleri başarmanın gururuyla sektörde imalatçılarımız ve iş ortaklarımızla hep birlikte Allah’ın izni ve inayetiyle yükselmeye devam edeceğiz.

En büyük referansımız çalıştığımız kurumların bize karşı olan

Memnuniyetleri ve Güvenleridir.

Yükleniyor...